چگونه هر شخصی را عمیقا عاشق خود کنیم؟

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟ حتما برای شما هم پیش آمده که به شخصی علاقمند شوید و بخواهد او را هم عاشق خود کنید یا اینکه بخواهید همسر خود را عاشق خودتان کنید. و کاری کنید که هیچ کسی را مانند شما دوست نداشته باشد و در انجام این کار شکست خورده باشید.چگونه هر شخصی را عمیقا عاشق خود کنیم؟|50310441|uvq|روانشناسی,عشق
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان چگونه هر شخصی را عمیقا عاشق خود کنیم؟آماده دریافت می باشد .


چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟حتما برای شما هم پیش آمده که به شخصی علاقمند شوید و بخواهد او را هم عاشق خود کنید یا اینکه بخواهید همسر خود را عاشق خودتان کنید. و کاری کنید که هیچ کسی را مانند شما دوست نداشته باشد و در انجام این کار شکست خورده باشید.


آرزو داشته اید که شما هم شخص مورد علاقه خود را در کمترین زمان عشق و شیفته خود کنید اما...


اما نگران نباشید این کتاب راه حل مشکل شماست.

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم نوشته فاروق رضوان است که با کمک روانشناسی عشق به ما کمک می کند چگونه محبت طرف مقابل را به خود جلب نموده و در زندگی مشترک علاقه همسرمان به خودمان را محکمتر نماییم . این نسخه، ترجمه ویرایش V10.2 است که در ماه آوریل سال 2016 منتشر شده است. این نسخه با نسخه های قبلی تفاوت شایانی دارد و به کتاب زبان اصلی نسخه جدید، بالغ بر 40 صفحه مطالب جدید افزوده شده است.درباره نویسنده:


فاروق رضوان یک نویسنده و روانشناس میلیونر مصری است. وی نویسنده ی کتاب هایی از جمله: چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، چگونه بدون شکست عاطفی از عشق خود جدا شویم و ... کتاب های او در سایت آمازون به بالاترین میزان فروش رسیده است و جز پرفروش ترین ها می باشد. و همین کتاب باعث میلیونر شدن این نویسنده گردیده است.
آیا این کتاب با بقیه کتابها فرق می کند؟

بله. کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود سازیم، یک کتاب ساده و معمولی نیست.این کتاب در مورد حقه های اساسی و توصیه های بدیهی نیست که قابل حدس زدن باشد . مثلا: "با او مهربان باشید" ، " برای وی هدیه بگیرید" و "همیشه کنارش باشید" . منابع اساسی و اصلی این کتاب ، علوم روانشناسی و روانشناختی است که در عین تخصصی بودن به زبان کاملا ساده و روان بیان شده است تا همه مردم بتوانند به آسانی متوجه شوند.


اخطار مهم:

یادتان باشد از تکنیک های این کتاب در راه درست و شرعی استفاده کنید.

هدف از نوشته این کتاب ایجاد یک فرصت احساسی برای عاشق کردن دیگران و در نتیجه ازدواج کردن است. یعنی ایجاد یک رابطه ی جدی و طولانی تنها با هدف ازدواج. این کتاب همچنین می تواند به افرادی که از قبل در یک رابطه بوده اند نیز کمک کند تا عشق طرف مقابل را نسبت به خود افزایش داده و رابطه ی موفق تری ایجاد کنند. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم برای افرادی که می خواهند با احساسات دیگران بازی کنند یا فقط دوست پیدا کنند نوشته نشده است. اگر هدف شما چنین مواردی است پس به شدت توصیه می کنم این کتاب را مطالعه نکنید. درست است که هدف سایت نوین بینش فروش این کتاب به شما می باشد اما هرگز نمی خواهیم باعث شکستن دل کسی شویم. در صورتی که از هدف خود کاملا مطمئن نیستید به هیچ وجه این کتاب را تهیه نکنید.


البته شکی نیست که خوانندگان ما هدفشان یک عشق واقعی با احساسی خالص است و نه فریب، تفریح و خوشگذرانی و دوست دختر دوست پسر بازی نیست. دلیل اینکه برای فروش این کتاب کمی حساسیت نشان داده شده است این است که این کتاب می تواند با اهداف منفی مورد استفاده قرار بگیرد.
آیا نسخه ی فارسی چاپ شده ی این کتاب وجود دارد؟


خیر، نسخه ی فارسی این کتاب اولین بار به صورت الکترونیکی منتشر شده است و فعلا هیچگونه نسخه چاپی ندارد. و لازم به ذکر است که نسخه ی انگلیسی این کتاب در سایت نویسنده به قیمت 36 دلار به فروش می رسد که با احتساب دلار 4500 تومان می شود 162000 تومان ! ولی این کتاب با مبلغ ناچیز در سایت ما قابل خریداری است.نظرات خوانندگان این کتاب:
وو
نحوه ی خرید از سایت چگونه است؟


باور ما این است که پس از فروش تازه کار ما شروع می شود پس بدون هیچگونه نگرانی این کتاب را هم اکنون خریداری و تهیه فرمایید.


جهت هرگونه پیام پشتیبانی به آیدی ما در تلگرام پیام دهید @tablighingسه اصل مهم در خرید اینترنتی: