دانلود تحقیق معرفی صنعت بیمه با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی معرفی صنعت بیمه با فرمت docx در قالب 26 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات26حجم138/367 کیلوبایدانلود تحقیق معرفی صنعت بیمه با فرمت ورد|42096214|uvq|دانلود صنعت بیمه,تحقیق صنعت بیمه docx,تحقیق کامل صنعت بیمه,تحقیق درباره بیمه,تحقیق بیمه,تحقیق با موضوع بیمه,تحقیق در مورد صنعت بیمه,تحقیق دانش آموزی درباره بیمه,تحقیق دانشجویی درباره بیمه
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان دانلود تحقیق معرفی صنعت بیمه با فرمت وردآماده دریافت می باشد .

هدف از این تحقیق بررسی معرفی صنعت بیمه با فرمت docx در قالب 26 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم138/367 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
هدف از این تحقیق بررسی معرفی صنعت بیمه با فرمت docx در قالب 26 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


فهرست مطالب
معرفی صنعت بیمه
صنعت بیمه
مقدمه
بیمه در جهان امروز
جایگاه صنعت بیمه بعد از انقلاب اسلامی ایران
ترکیب شرکت های بیمه ای در ایران
پیشینه تحقیق


سابقه فعاليت بيمه در كشور به صورت غير رسمي بيش از يك قرن است .نخستين بار در سال ۱۲۸۹خورشيدي دو شركت بيمه خارجي به تاسيس نمايندگي در ايران اقدام كردند .اولين قانوني كه در ايران درخصوص شركت هاي بيمه به تصويب رسيد قانون مربوط به ثبت شركت ها مصوب دوم آذر ۱۳۱۰ است كه در ماده ۸ آن شركت هاي بيمه اعم از ايراني و خارجي را تابع نظام نامه اي دانست كه از طرف وزارت عدليه تنظيم مي شود .

تاسيس شركت سهامي بيمه ايران در ۱۵ آبان ۱۳۱۴ وتصويب قانون بيمه در هفتم ارديبهشت ۱۳۱۶ را بايد نقطه آغاز تحولات بازار بيمه كشور دانست . با تصويب اين قانون حدود ۱۰ شركت بيمه خارجي شعب و نمايندگي هاي خود در ايران را ثبت كردند . درسال ۱۳۲۹ نخستين شركت بيمه خصوصي ايراني به نام "بيمه شرق " تاسيس شد و پس از آن در دهه هاي بعد تعداد ديگري از شركت هاي بيمه خصوصي ايراني و يا با سرمايه گذاري مشترك ايراني و خارجي در ايران آغاز به فعاليت كردند.

نظارت و بيمه گري توامان شركت سهامي بيمه ايران در بازار بيمه موجب شد كه سياست گذاران به دنبال تفكيك تصدي از سياست گذاري و نظارت در بازار بيمه باشند و با تاسيس بيمه مركزي تحولات صنعت بيمه شتاب بيشتري گرفت.


"