پاورپوینت آموزشی درس 17 خلیج فارس و دریای عمان مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی

مشخصات فایل تعداد صفحات17حجم3030/324 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 17 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش مقدمه: ده تیرماه 1384 شورای عالی انقلاب فرهنگی و دولت جمهوری اسلامی این روز را به عنوان روز ملیپاورپوینت آموزشی درس 17 خلیج فارس و دریای عمان مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی|42091577|uvq|پاورپوینت درس اجتماعی کلاس ششم مبحث خلیج فارس,پاورپوینت مطالعات اجتماعی پنجم دبستان خلیج فارس,پاورپوینت درس مطالعات اجتماعی کلاس ششم,پاورپوینت مطالعات ششم دبستان درس ۱۷,پاورپوینت تدریس درس 17 مطالعات ششم
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت آموزشی درس 17 خلیج فارس و دریای عمان مطالعات اجتماعی ششم ابتداییآماده دریافت می باشد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم3030/324 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 17 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:
ده تیرماه 1384 شورای عالی انقلاب فرهنگی و دولت جمهوری اسلامی این روز را به عنوان روز ملی خلیج فارس رسمیت بخشیدند

در سال های گذشته آموختید که ایران از شمال و جنوب به دریاها دسترسی دارد.دریاها گودال های پر از آبی هستند که به اقیانو سها راه دارند. اقیانو سها پهنه هایبسیار بزرگ آبی کره ی زمین هستند.با کمک معلمّ یک کره ی جغرافیایی را به کلاس بیاورید و دریاها و اقیانوس ها را روی آن پیدا کنید و نشان دهید.

دریای خزر دریای خزر در واقع یک دریاچه است؛ امّا به آن دریا میگویند
آیا می دانید چرا؟


عمق دریای خزر در نواحی شمالی آن بسیار کم است به طوری که در بعضی نواحیبه کمتر از ١٠ متر میرسد امّا در نواحی جنوبی نزدیک به ایران، عمق آن بیش از ١٠٠٠ متر است. میزان شوری آب دریای خزر از دیگر دریاها و اقیانوس ها کمتر است.رودهایی که از ایران به این دریا می ریزند، جلگه ی حاصلخیزی را در طول ساحل دریا به وجود آورده اند.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 17 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"