پاورپوینت درس دوم علوم ششم ابتدایی مبحث سرگذشت دفتر

مشخصات فایل تعداد صفحات14حجم451/612 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 14 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش مقدمه: بهمنظور دستيابي به پيامدها و هدفهاي پيشبينيشده، محتواي اين درس در قالب «كاغذ و فرايپاورپوینت درس دوم علوم ششم ابتدایی مبحث سرگذشت دفتر|42091499|uvq|پاوپوینت طرح درس سرگذشت دفتر من علوم ششم,پاورپوینت درس 2 علوم ششم ابتدایی,پاورپوینت طرح درس علوم ششم درس دوم,پاورپوینت درس دوم علوم ششم سرگذشت دفتر من,پاورپوینت دانلود آموزشی علوم ششم سرگذشت دفتر من,تدریس درس دوم علوم ششم
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت درس دوم علوم ششم ابتدایی مبحث سرگذشت دفترآماده دریافت می باشد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات14حجم451/612 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 14 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

به‌منظور دستيابي به پيامدها و هدف‌هاي پيش‌بيني‌شده، محتواي اين درس در قالب «كاغذ و فرايند كاغذسازي» طراحي، تدوين و تأليف شده و موضوع درس، «سرگذشت دفتر من» انتخاب شده است.
اين درس زمينه‌محور است يعني مفاهيم موردنظر به كمك زمينه يا تِمِ «كاغذ و كارخانه‌ي كاغذسازي» كشف خواهند شد.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس با ارزش در قالب 14 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"