پاورپوینت رویداد نگاری حسابرسی در ایران و جهان

دانلود پاورپوینت پیشینه حسابرسی مشخصات فایل تعداد صفحات27حجم35/55 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت پیشینه حسابرسی جهت رشته حسابداری در قالب 26 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش هدف تاریخ: نظریه ها: ماپاورپوینت رویداد نگاری حسابرسی در ایران و جهان|42088766|uvq|پاورپوینت پیشینه حسابرسی در ایران,پاورپوینت پیشینه حسابرسی داخلی,پاورپوینت پیشینه مختصر حسابرسی در ایران,پاورپوینت پیشینه کمیته حسابرسی,پاورپوینت پیشینه تحقیق حسابرسی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت رویداد نگاری حسابرسی در ایران و جهانآماده دریافت می باشد .

دانلود پاورپوینت پیشینه حسابرسی


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم35/55 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت پیشینه حسابرسی جهت رشته حسابداری در قالب 26 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

هدف تاریخ: نظریه ها:

مارویک:هدف تاریخ را پاسخ به یک نیاز و یک ضرورت اجتماعی بیان میکند. کار:تاریخ را ابزاری برای فراهم کردن آگاهی و داشتن دلیل در امور انسانی توصیف میکند. پوپر:هدف تاریخ را نیاز به درک پدیدههای اجتماعی پیشنهاد میکند. تووین بی:برای تاریخ نقش کشف و طبقه بندی حقایق و روابط را تقریر میکند تا واقعیت را قابل درک نماید. لوید:هدف تاریخ را آشکار ساختن تغییرات در لایه زمان میداند.

پیشینه حسابرسی:
در مورد پیشینه حسابرسی مطالب اندکی وجود دارد،به عنوان مثال مقالاتی از نویسندگانی مثل براون و لی در دسترس است. تاکید اولیه به برخی از جنبه های حسابرسی یعنی تغییر اهداف حسابرسی،حسابرسی به عنوان بخشی از نظارت،استقلال حسابرس،مسئولیت کیفیت اطلاعات گزارش شده و حسابرس و عدم اطمینان گزارشات مالی و حسابرس و پیدایش حرفه حسابرسی خود سامان بوده است. هدف بعدی نیز جبران کمبود با بررسی مطالعه ویژگی اصلی توسعه حسابرسی میباشد.


عنوان:
ماهیت تاریخ
پیشینه حسابرسی
رویداد نگاری حسابرسی در جهان
دوره قبل از شکل گیری حسابرسی
حسابرسی بعداز تشکل حرفه ای
ماهیت متغیر حسابرسی
مراقبت حرفه ای حسابرس و پیشینه آن
نگرش هاینس
نگرش گودریچ
پیشینه مختصر حسابرسی در ایران


"