پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات بر مشاغل در اقتصاد دانایی محور

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات46حجم355/159 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt توضیحات کامل دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT در قالب 46 اسلايد و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش دانایی عبارت است از «ذخیره انباشته شده از اطلاعات و مهارت هاپاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات بر مشاغل در اقتصاد دانایی محور|42085347|uvq|پاورپوینت فناوری اطلاعات,پاورپوینت اقتصاد دانایی محور,پاورپوینت مشاغل در اقتصاد دانایی محور,پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات مشاغل,دانلود پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات مشاغل,پاورپوینت درباره تاثیر فناوری اطلاعات مشاغل
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات بر مشاغل در اقتصاد دانایی محورآماده دریافت می باشد .

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات46حجم355/159 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT در قالب 46 اسلايد و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

دانایی عبارت است از «ذخیره انباشته شده از اطلاعات و مهارت ها که از مصرف اطلاعات توسط گیرنده اطلاعات حاصل می شود» (آلن بورتن جونز به نقل از ماخذ شماره 2) ; به عبارت دیگر «دانایی مخلوط سیالی از تجربیات، ارزش ها، اطلاعات موجود و نگرش های کارشناسی نظام یافته است که چهارچوبی برای ارزشیابی و بهره گیری از تجربیات و اطلاعات جدید به دست می دهد . دانایی در ذهن فرد به وجود می آید و به کار می رود . دانایی در سازمان نه تنها در مدارک و ذخایر دانایی بلکه در رویه های کاری، فرایند سازمانی، اعمال و هنجارها مجسم می شود» (داونپورت و پروساک)

فهرست مطالب
مقدمه
معرفي
انواع
مزايا ومعايب
نحوه عملکرد
اجزاء
مقايسه
نوآوري
منابع


"