مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی 56 صفحه

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم. مشخصات فایل تمبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی 56 صفحه|42082827|uvq|فصل دوم پایان نامه باورهای غیر منطقی,مبانی نظری باورهای غیر منطقی,پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی,پیشینه داخلی باورهای غیر منطقی,پیشینه خارجی باورهای غیر منطقی,پیشینه پژوهش باورهای غیر منطقی,پیشینه نظری باورهای غیر منطقی,ادبیات نظری باورهای غیر منطقی,چارچوب نظری باورهای غیر منطقی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی 56 صفحهآماده دریافت می باشد .

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات56حجم127/667 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

این نوشتار مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای غیر منطقی قابل ویرایش با فرمت ورد doc بصورت جامع و کامل می باشد. در بخش اول (چارچوب) ادبیات نظری باورهای غیر منطقی تشریح می شود و در بخش دوم پیشینه نظری تحقیق باورهای غیر منطقی در پژوهش های داخلی و خارجی مورد بررسی قرار می گیرد.

حدود 6 صفحه چسبندگی حروف و کلمات وجود دارد.برنارد باورهای غیر منطقی را خواست ها و هدف هایی می داند که به صورت اولویت های ضروری در می آیند، به طوری که اگر برآورده نشوند، موجب آشفتگی می شوند (الیس و همکاران،ترجمه صالحی فدردیو امین یزدی،1375). افرادی که بر باورهای غیر منطقی تاکید می کنند در زندگی با مشکلات چندی روبه رو خواهند شد و برای آن ها دشوار است که به خشنودی دست یابند. از سوی دیگر اگر فرد در برخورد با رویدادهای زندگی توانایی شناسایی شیوه های رویا رو یی سالم را نداشته باشد، در واکنش فعال نسبت به چالش های زندگی با دشواری روبه رو خواهد شد و برای حل مشکلات زندگی خود به رفتارهای انحرافی پناه می برد( امین پور و احمد زاده1390).


کامپوآریاس ودیگران(2008)با هدف تعیین میزان گسترش الگوی رفتارهای پرخطر و عوامل مرتبط با آن در میان دانش آموزان13 تا19 ساله، مطالعه ای پیمایشی انجام داده اند. تحلیل کلی یافته ها نشان داد که 2/12 درصدپاسخگویان حداقل یک الگوی رفتار پرخطر (از قبیل سیگار، سابقه مصرف مواد مخدرتاکنون، آمیزش جنسی قبل از 13 سالگی، مصرف الکل و رژیم نامناسب غذایی) داشتند و متغیرهایی از قیبل علایم افسردگی قابل ملاحظه،باورهای غیر منطقی، مرد بودن و نگرش ضعیف نسبت به مسیحیت با الگوی رفتاری پرخطر مرتبط بود.


فهرست مطالب

تعریف نظری باورهای غیر منطقیتعریف عملیاتی باورهای غیر منطقیفصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش باورهای غیر منطقی

باورهای غیر منطقی 23
2-7- تعاریف باور 24
2 -8- منابع باورها 24
2-9- مفاهیم مرتبط با باور 25
2-11- باورهای ارزشی و غیرارزشی 32
2-12- انواع باورها 32
2-13- ویژگی های باورها(تفکر) منطقی 32
2-14- ویژگی باورهای(تفکر) غیر منطقی 33
2-15- طبقه بندی باورهای غیر منطقی 33
2-16- نظریه منطقی-هیجانی الیس 35
2-17- فرآیند درمان 37


پیشینه تحقیق
تحقیقات خارجی
تحقیقات داخلی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"