دانلود طرح توجیهی: تولید انواع نخ پروپلین با ظرفيت 400 تن در سال

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...) دارای فرمت pdf می باشد. مناسب برای شروع یک کسب و کار مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید دانلود طرح توجیهی: تولید انواع نخ پروپلین با ظرفيت 400 تن در سال|30005793|uvq|دانلود طرح توجیهی: تولید انواع نخ پروپلین با ظرفيت 400 تن در سال
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان دانلود طرح توجیهی: تولید انواع نخ پروپلین با ظرفيت 400 تن در سالآماده دریافت می باشد .

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرحبررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)دارای فرمت pdf می باشد.مناسب برای شروع یک کسب و کارمناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسینگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

خلاصه طرح :موضوع طرح : توليد انواع نخ پروپيلننوع توليدات و ظرفيت : نخ پروپيلن با ظرفيت 400 تن در سالتعداد شاغلين : 21مشخصات سرمايه گذاري طرح (ارقام به ميليون ريال)سرمايه گذاري كل طرح : 7200سرمايه گذاري ثابت : 5900سرمايه در گردش : 1100در آمد ساليانه: 8400سود ويژه : 1764دوره بازگشت سرمايه : 40 ماهنرخ باز دهي سرمايه : 30%

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.